RSPE35-24044O7T99-SCCZ999HHME3SXX.X.XX, 4x GE plus 24 porty FE, do 28 portów: 4x porty Combo plus FE / Porty GE 8 FE TX z możliwością rozszerzenia o dwa gniazda dla modułów multimedialnych z 8 portami FE ,HIRSCHMANN
Cena regularna:
Cena (EUR): 4 140,59 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzina RSP (x) oferuje solidny sprzęt i potężny system operacyjny obsługujący nowe protokoły redundancji dla nieprzerwanej komunikacji danych..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Produkt | Rail Switch Power Enhanced |
| Wymiary | 209 x 164 x 120 mm |
| Prędkość przesyłania danych | 10/100 Mbit/s & 10/100/1000 MBit/s |
| Typ hardware | Enhanced (HSR; PRP; F-MRP; DLR; NAT) |
| Ilość portów FE | 24x 10/100 Mbit/s |
| Ilość portów GE | 4x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pierwszy uplink | 4x porty Combo (10/100/1000 Mbit/s) |
| Konfiguracja portów | 8x skrętka / TX / RJ45 pozostają puste |
| Zasilanie | DC 2x 24 - 48 V |
| Zakres temperaturowy | 0°C - 60°C |
| Certyfikaty | CE; FCC; EN61131 |
| Warstwa oprogramowania | HiOS Layer 3 Standard |
| Konfiguracja hardware | Fast MRP |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.