RSPS25-06002Z6TT-SCCZ9HHE2SXX.X.XX, 6 portów, 6 x (10/100MBit/s) skrętka / RJ45 ,HIRSCHMANN
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 398,16 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzina RSP (x) oferuje solidny sprzęt i potężny system operacyjny obsługujący nowe protokoły redundancji dla nieprzerwanej komunikacji danych..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Produkt | Rail Switch Power Smart |
| Wymiary | 90 x 164 x 120 mm |
| Prędkość przesyłania danych | 10/100 Mbit/s |
| Typ hardware | Enhanced PRP; Fast MRP; HSR; DLR; NAT |
| Ilość portów FE | 6x 10/100 Mbit/s |
| Ilość portów GE | brak |
| Pierwszy uplink | 2x porty SFP (100 Mbit) |
| Konfiguracja portów | wszystkie skrętka / TX / RJ45 |
| Zasilanie | DC 2x 24/36/48 V (DC 18 -60V) |
| Zakres temperaturowy | 0°C - 60°C |
| Certyfikaty | CE; FCC; EN61131 |
| Kastomizacja | HSR |
| Konfiguracja | Rozszerzone szyfrowanie ( >56 Bit do 256Bit DES) zarządzalny dostęp |
| Warstwa oprogramowania | HiOS Layer 2 Standard |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.