Kategorie produktowe

Konfigurowalne routery i firewalle przemysłowe

942016119 - Moduł DPI Tofino NetConnect LSM, HIRSCHMANN

942016119 - Moduł DPI Tofino NetConnect LSM, HIRSCHMANN
942016119 - Moduł DPI Tofino NetConnect LSM, HIRSCHMANN
Moduł DPI do Xenon Tofino

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

EagleOne-0200M2M2SDDUY0000HHE05.3.

EagleOne-0200M2M2SDDUY0000HHE05.3.
EagleOne-0200M2M2SDDUY0000HHE05.3.
Konfigurowalny router przemysłowy firewall, ilość portów: 1x wewnętrzny Fast Ethernet 100BASE-FX Multi Mode (SC), 1x zewnętrzny Fast Ethernet 100BASE-FX Multi Mode (SC), rozszerzone funkcje oprogramowania Layer 2 i Layer 3, montaż na szynie DIN, nie wymaga chłodzenia

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

EagleOne-0200M2T1SDDUY0000HHE05.3.

EagleOne-0200M2T1SDDUY0000HHE05.3.
EagleOne-0200M2T1SDDUY0000HHE05.3.
Konfigurowalny router przemysłowy firewall, ilość portów: 1x wewnętrzny Fast Ethernet 100BASE-FX Multi Mode (SC), 1x zewnętrzny Fast Ethernet 10/100BASE-TX (RJ45), rozszerzone funkcje oprogramowania Layer 2 i Layer 3, montaż na szynie DIN, nie wymaga chłodzenia

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

EagleOne-0200T1M2SDDUY0000HHE05.3.

EagleOne-0200T1M2SDDUY0000HHE05.3.
EagleOne-0200T1M2SDDUY0000HHE05.3.
Konfigurowalny router przemysłowy firewall, ilość portów: 1x wewnętrzny Fast Ethernet 10/100BASE-TX (RJ45), 1x zewnętrzny Fast Ethernet 100BASE-FX Multi Mode (SC), rozszerzone funkcje oprogramowania Layer 2 i Layer 3, montaż na szynie DIN, nie wymaga chłodzenia

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

EagleOne-0200T1T1SDDUY0000HHE05.3.

EagleOne-0200T1T1SDDUY0000HHE05.3.
EagleOne-0200T1T1SDDUY0000HHE05.3.
Konfigurowalny router przemysłowy firewall, ilość portów: 1x wewnętrzny Fast Ethernet 10/100BASE-TX (RJ45), 1x zewnętrzny Fast Ethernet 10/100BASE-TX (RJ45), rozszerzone funkcje oprogramowania Layer 2 i Layer 3, montaż na szynie DIN, nie wymaga chłodzenia

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl