MY98C706, magnetic sensor,reed 89x25x25 250V AC/DC,2wire,800mA,80W/2,5m cable
Regular price:
product unavailable
add to wish list
Description
250V AC/DC,2draht,800mA,80W/2,5m Kabel
Files to download:
Technical data
| housing design | cuboid |
| width-cuboid | 89mm |
| height-cuboid | 25mm |
| length | 25mm |
| housing material | plastic |
| connection | cable |
| output | dry reed contact |
| output function | normally open contact |
| ampacity | 800mA |
| voltage type | AC/DC |
| ambient temperature | -25 - 80°C |
All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.