Kategorie produktowe
Opcje przeglądania
prędkość przesyłania danych
Nowość
Promocja

RS - RS22-0800M2M2SPAEHF09.0.

RS - RS22-0800M2M2SPAEHF09.0.
RS - RS22-0800M2M2SPAEHF09.0.
Konfigurowalny switch przemysłowy z zasilaniem PoE, ilość portów: 8, 2x uplink 100BASE-FX Multi Mode (gniazdo SC), 6x standard 10/100 BASE TX (RJ45) z tego 4x PoE, montaż na szynie DIN, oprogramowanie: Layer 2 Enhanced, nie wymaga chłodzenia, metalowa obudowa, tryb: store and forward switching

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

RS - RS22-0800S2S2SPAEHF09.0.

RS - RS22-0800S2S2SPAEHF09.0.
RS - RS22-0800S2S2SPAEHF09.0.
Konfigurowalny switch przemysłowy z zasilaniem PoE, ilość portów: 8, 2x uplink 100BASE-FX Single Mode (gniazdo SC), 6x standard 10/100 BASE TX (RJ45) z tego 4x PoE, montaż na szynie DIN, oprogramowanie: Layer 2 Enhanced, nie wymaga chłodzenia, metalowa obudowa, tryb: store and forward switching

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

RS - RS22-0800T1T1SPAEHF09.0.

RS - RS22-0800T1T1SPAEHF09.0.
RS - RS22-0800T1T1SPAEHF09.0.
Konfigurowalny switch przemysłowy z zasilaniem PoE, ilość portów: 8, 2x uplink 10/100BASE-TX (RJ45), 6x standard 10/100 BASE TX (RJ45) z tego 4x PoE, montaż na szynie DIN, oprogramowanie: Layer 2 Enhanced, nie wymaga chłodzenia, metalowa obudowa, tryb: store and forward switching

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

RS - RS32-0802O6O6SPAEHF09.0.

RS - RS32-0802O6O6SPAEHF09.0.
RS - RS32-0802O6O6SPAEHF09.0.
Konfigurowalny switch przemysłowy z zasilaniem PoE, ilość portów: 10, 2x uplink Gigabit Ethernet SFP-Slot, 8x standard 10/100 BASE TX (RJ45) z tego 4x PoE, montaż na szynie DIN, oprogramowanie: Layer 2 Enhanced, nie wymaga chłodzenia, metalowa obudowa, tryb: store and forward switching

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl