0980 ESL 812-EIP 16DO-M12-R, LioN-R, urządzenie EtherNet/IP I/O, 16DO (8x M12), zasilanie 7/8", metalowa obudowa, 60 mm, Lumberg Automation
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: Lumberg Automation
Kod produktu: 0980 ESL 812-EIP 16DO-M12-R
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
Funkcja I/O 16DO (8x M12)
Zasilanie 7/8" Power, 5-polowe
Materiał obudowy Metal
Wymiary 59.6 x 26.2 x 206 mm
Prąd wyjściowy na kanał maks 1.6 A