0985 342 S4724/5 M, kabel danych PROFINET zgodny z typem C formowany obustronnie żeński M12, kodowanie - D, ekranowanie 360 z zieloną izolacją., Lumberg Automation
Cena regularna:
Cena (EUR): 51,28 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykorzystanie Ethernetu w IT do łączenia różnych terminali jest powszechne, szczególnie w sieciach lokalnych (LAN). Od 1985 r. Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) wykorzystał technologię Ethernet opracowaną przez dr Metcalfe jako oficjalny standard (802.3). Ten standard pozostaje podstawową technologią wykorzystywaną w skutecznym systemie przesyłania danych, który jest nadal rozwijany (Fast Ethernet, 10-Gigabit Ethernet, przełączanie, pełny dupleks transferu danych, bezprzewodowa sieć LAN)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj (Końcówka 1) | Żeński |
| Izolacja kabla | PUR bezhalogenowy, zielony |
| Konstrukcja (Końcówka 1) | M12, prosta, kodowanie D |
| Rozmiar przewodów wew. | 22 AWG, 7 skręcone miedziane |
| Piny (Końcówka 1) | 4 |
| Ekranowanie | tak |
| Rodzaj (Końcówka 2) | Żeński |
| Długość kabla | 5 m |
| Konstrukcja (Końcówka 2) | M12, prosta, kodowanie D |
| Piny (Końcówka 2) | 4 |
| Seria | PROFINET, High Flex, High Noise |
| Napięcie robocze | 250 V |
| Typ | Złącze konfekcjonowane obustronne |
| Prąd znamionowy | 4 A |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.