0985 508 120/30 M, kabel konfekcjonowany M12 jednostronnie zakończony, kabel danych Industrial Ethernet, Cat 5 (ProfiNet), jednostronnie zakończony formowany z męskim złączem M12, 4 pin, kod. D. Nadaje się do zastosowań kolejowych., Lumberg Automation
Cena regularna:
Cena (EUR): 187,11 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykorzystanie Ethernetu w IT do łączenia różnych terminali jest powszechne, szczególnie w sieciach lokalnych (LAN). Od 1985 r. Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) wykorzystał technologię Ethernet opracowaną przez dr Metcalfe jako oficjalny standard (802.3). Ten standard pozostaje podstawową technologią wykorzystywaną w skutecznym systemie przesyłania danych, który jest nadal rozwijany (Fast Ethernet, 10-Gigabit Ethernet, przełączanie, pełny dupleks transferu danych, bezprzewodowa sieć LAN)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Napięcie robocze | 60 V |
| Prąd znamionowy | 4 A at 40 °C |
| Izolacja kabla | PUR bezhalogenowy, czarny |
| Rozmiar przewodów wew. | 26 AWG |
| Seria | PROFINET Industrial Ethernet do zastosowań kolejowych |
| Ekranowanie | tak |
| Typ | Złącze konfekcjonowane jednostronne |
| Długość kabla | 30 m |
| Rodzaj (Końcówka 1) | Męski |
| Konstrukcja (Końcówka 1) | M12, prosta, kod. D |
| Piny (Końcówka 1) | 4 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.