0985 YM57530 103/5 M, EtherNet/IP, kabel konfekcjonowany obustronnie zakończony, męski M12 do RJ45 męski, 4-pin, kodowanie - D, 24 kabel AWG TPE, pleciony/ekranowany, 2 x skręcone pary z turkusowa izolacją., Lumberg Automation
Cena regularna:
Cena (EUR): 57,76 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wykorzystanie Ethernetu w IT do łączenia różnych terminali jest powszechne, szczególnie w sieciach lokalnych (LAN). Od 1985 r. Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE) wykorzystał technologię Ethernet opracowaną przez dr Metcalfe jako oficjalny standard (802.3). Ten standard pozostaje podstawową technologią wykorzystywaną w skutecznym systemie przesyłania danych, który jest nadal rozwijany (Fast Ethernet, 10-Gigabit Ethernet, przełączanie, pełny dupleks transferu danych, bezprzewodowa sieć LAN)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Złącze konfekcjonowane obustronne |
| Rozmiar przewodów wew. | 24 AWG, skręcone |
| Rodzaj (Końcówka 1) | Męski |
| Ekranowanie | tak |
| Konstrukcja (Końcówka 1) | M12, prosta, kodowanie D |
| Długość kabla | 5 m |
| Piny (Końcówka 1) | 4 |
| Konstrukcja (Końcówka 2) | RJ45 |
| Napięcie robocze | 30 V AC/42 V DC |
| Prąd znamionowy | 1,5 A |
| Seria | EtherNet/IP, High Flex |
| Izolacja kabla | TPE, niebieski |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.