AO000281, światło LED zimny biały 160okrągły,ATEX Zone 22, 24V DC±30%,24W,38°,Kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 799,30 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: BK (czarny), BU (niebieski) Funkcje: BK = L+, BU = L-
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | oświetlenie maszyn |
| Obudowa | okrągła |
| Dlugość | 93mm |
| Średnica | ø160mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | kabel |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | szkło bezpieczeństwa |
| Kąt strumienia | 38* |
| Moc lampy | 24W |
| Mokry obszar | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.