AO000289, światło LED zimny biały,lens,wysięgnik 500mm, 24V DC,8W,120°,3m Kbl,M12-St,magnetyczny, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 442,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = n. c., 2 = n. c., 3 = L-, 4 = L+
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | "łabędzia szyja" |
| Obudowa | dovetail |
| Dlugość | 720mm |
| Średnica | ø171mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP50 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | połączenie plug-in |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | twarde szkło |
| Kąt strumienia | 120* |
| Moc lampy | 8W |
| Z bazą magnetyczną | tak |
| Z przełącznikiem wł/wył | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.