AO000290, światło LED zimny biały 2000x16x12, 22-30V DC,37W,110°,M8-wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 646,38 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 3 = L-, 4 = n. c.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | oświetlenie stanowiska pracy |
| Obudowa | profilowana |
| Szerokość | 16mm |
| Wysokość | 12mm |
| Dlugość | 2000mm |
| Kolor światła | neutralny biały |
| Klasa ochrony IP | IP40 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M8 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | plastik matowy |
| Kąt strumienia | 110* |
| Moc lampy | 36.5W |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.