AO000291, światło LED zimny biały M18x1/59lg,VA, X-Lamp MKR, 15-30V DC,1.95W,120°,M12-wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 118,16 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = n. c., 3 = L-, 4 = L+ wyłączenie LED
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | oświetlenie maszyn |
| Obudowa | gwintowana |
| Dlugość | 59mm |
| Średnica | ø18mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M12 |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna (V4A) |
| Powierzchnia emitująca | szkło bezpieczeństwa |
| Kąt strumienia | 120* |
| Moc lampy | 1.95W |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.