AO000362, światło LED zimny biały 28rd,520lg,wysięgnik 500mm, 24V DC±10%,12W,120°,3m Kbl,M12St,śruba, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 402,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = n. c., 3 = L-, 4 = L+
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | "łabędzia szyja" |
| Obudowa | dovetail |
| Dlugość | 500mm |
| Średnica | ø28mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP54 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M12 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | szkło akrylowe |
| Kąt strumienia | 120* |
| Moc lampy | 12W |
| Z przełącznikiem wł/wył | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.