AO000369, światło LED zimny biały 45rd/210lg, 22-28V DC,8W,120°,blitzfähig,M12-wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 325,92 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = n. c., 3 = L+/L-, 4 = L+/L-
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | oświetlenie maszyn |
| Obudowa | tuby |
| Dlugość | 210mm |
| Średnica | ø45mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M12 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | szkło borokrzemianowe |
| Kąt strumienia | 70* |
| Moc lampy | 8W |
| Mokry obszar | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.