AO000397, światło LED zimny biały 65rd,wysięgnik 600mm, 12V AC/12-28V DC,5W,30°,M12-wtyczka/magnetyczny, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 526,52 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = n. c., 2 = n. c., 3 = L-, 4 = L+
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | "łabędzia szyja" |
| Obudowa | dovetail |
| Dlugość | 600mm |
| Średnica | ø65mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP64 |
| Typ napięcia | AC/DC |
| Połączenie | złącze M12 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | szkło bezpieczeństwa |
| Kąt strumienia | 30* |
| Moc lampy | 5W |
| Z bazą magnetyczną | tak |
| Z przełącznikiem wł/wył | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.