AO000434, światło LED zimny biały 70rd/1580lg/rozproszony, 220-240V AC,93W,100°,M12-S-wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 146,02 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = n.c., 2 = BN (brązowy), 3 = BU (niebieski), 4 = GN/YE (zielony/żółty) Funkcje: 1 = n. c., 2 = L+, 3 = L-, 4 = PE
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | oświetlenie maszyn |
| Obudowa | tuby |
| Dlugość | 1580mm |
| Średnica | ø70mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Typ napięcia | AC |
| Połączenie | złącze M12-S |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | szkło borokrzemianowe |
| Kąt strumienia | 100* |
| Moc lampy | 93W |
| Mokry obszar | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.