AO000459, światło LED RGB 520lg/rozproszony/IP54, 24V DC,16W,120°,M12-wtyczka4polig, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 227,82 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny), 5 = GY (szary) Funkcje: 1 = L+, 2 = L+, 3 = L-, 4 = L+, 5 = n. c.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | high-bay |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Szerokość | 30mm |
| Wysokość | 25mm |
| Dlugość | 547mm |
| Kolor światła | wielokolorowy LED |
| Klasa ochrony IP | IP54 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M12 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | plastik |
| Kąt strumienia | 120* |
| Moc lampy | 16W |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.