AO000460, LED-Workplace light,Komplettsystem1,IP20, 48V DC,48W,60°,Zimna i ciepła biel regulowana, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 099,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | oświetlenie stanowiska pracy |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Szerokość | 198mm |
| Wysokość | 31mm |
| Dlugość | 564mm |
| Kolor światła | regulowalny |
| Klasa ochrony IP | IP20 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M8 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | PMMA matowe |
| Kąt strumienia | 60* |
| Moc lampy | 48W |
| Z przełącznikiem wł/wył | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.