AO000461, LED Signalleuchte,rot/grün M12x1/76dł.,VA, 10-30V DC,0.5W,150°,M12-wtyczka4pol, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 93,48 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = n. c., 2 = L+, 3 = L-, 4 = L+
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | high-bay |
| Obudowa | gwintowana |
| Dlugość | 76mm |
| Średnica | ø12mm |
| Kolor światła | wielokolorowy LED |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M12 |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Powierzchnia emitująca | kompzyt zamglony |
| Kąt strumienia | 150* |
| Moc lampy | 0.9W |
| Mokry obszar | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.