AO000518, reflektor LED,30W,120°,zimny biały,212x180x45, 220-240VAC / IP65, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 117,96 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: BN (brązowy), BU (niebieski), GN/YE (zielony/żółty) Funkcje: BN = L+, BU = L-, GN/YE = PE
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | oświetlenie jedzenia |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Szerokość | 180mm |
| Wysokość | 45mm |
| Dlugość | 212mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Typ napięcia | AC |
| Połączenie | zacisk |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | szkło bezpieczeństwa |
| Kąt strumienia | 120* |
| Moc lampy | 30W |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.