AO98E045, światło LED światło dzienne białe 65., bez przycisku, 12V AC/12-28V DC,5W,30°,przegub,M12-wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 574,72 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | specjalna konstrukcja |
| Dlugość | 127mm |
| Średnica | ø65mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M12 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | szkło borokrzemianowe |
| Kąt strumienia | 30* |
| Moc lampy | 5W |
| Z bazą magnetyczną | tak |
| Z przełącznikiem wł/wył | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.