AO98E068, LED-Workplace light,825x198x31, 48V DC,70W,60°,białe regulowane,M8-wtyczka4pol, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 495,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = n. c., 2 = L-, 3 = L-, 4 = L+
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | oświetlenie stanowiska pracy |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Szerokość | 198mm |
| Wysokość | 31mm |
| Dlugość | 825mm |
| Kolor światła | biały |
| Klasa ochrony IP | IP20 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M8 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | PMMA matowe |
| Kąt strumienia | 60* |
| Moc lampy | 70W |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.