DW353117, Czujnik ciśnienia 600bar, G1/4A, 12-32VDC, a0/4-20mA, d1A, M12 wtyczka 4-pin, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 359,56 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujniki ciśnienia są odpowiednie do pomiaru ciśnienia różnych mediów z wysoką dokładnością. Są dostępne z wyjściem przełączającym lub/i wyjściem analogowym. Za pomocą oprogramowania komputerowego zmierzone wartości mogą być rejestrowane w zależności od typu urządzenia. Czujniki te mogą być stosowane we wszystkich obszarach, np. aplikacje pneumatyczne i hydrauliczne.
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = PNP NO/NC, alarm, analog, 3 = L-, 4 = PNP NO/NC
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Połączenie ciśnieniowe | G1/4 A |
| Zakres pomiaru | 0 - 600 bar |
| Połączenie | połączenie plug-in M12 |
| Typ wyjścia analogowego | 0 V ... 10 V / 4 mA ... 20 mA / 0 … 20 mA |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO)/normalnie zamknięty (NC) |
| Wyjście | PNP |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Obciążalność prądowa | 1000mA |
| Metoda pomiaru | absolutna |
| Do zast. hydraulicznych | tak |
| Do zast. pneumatycznych | tak |
| Z wyświetlaczem | tak |
| Prog. przez oprogramowanie | tak |
| Funkcja okna | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.