DW35311K Pressure sensor, Ø38mm dł. 122, -1-10bar, 12-32V DC, G1/4 inch A, 2x PNP NC/NO
Cena regularna:
Cena (EUR): 447,50 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany,
Proponowane zamienniki:
DW503105
DW503106
DW503107
DW50310T
DW50310S
DW50310D
Czujniki ciśnienia są odpowiednie do pomiaru ciśnienia różnych mediów z wysoką dokładnością. Są dostępne z wyjściem przełączającym lub/i wyjściem analogowym. Za pomocą oprogramowania komputerowego zmierzone wartości mogą być rejestrowane w zależności od typu urządzenia. Czujniki te mogą być stosowane we wszystkich obszarach, np. aplikacje pneumatyczne i hydrauliczne.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Połączenie ciśnieniowe | G1/4 A |
| Zakres pomiaru | -1 - 10 bar |
| Połączenie | połączenie plug-in M12 |
| Typ wyjścia analogowego | 0 V ... 10 V / 4 mA ... 20 mA / 0 … 20 mA |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO)/normalnie zamknięty (NC) |
| Wyjście | PNP |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Obciążalność prądowa | 1000mA |
| Metoda pomiaru | absolutna |
| Do zast. hydraulicznych | tak |
| Do zast. pneumatycznych | tak |
| Z wyświetlaczem | tak |
| Prog. przez oprogramowanie | tak |
| Funkcja okna | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.