ESK00142, akcesorium.kamera,bel,powierzchnia,białe,49°,100x100 19-30V DC,M16-wtyczka12pol,IP67
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 607,46 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Do wszelkiego rodzaju zadań kontrolnych z czujnikiem kamery niezbędne jest oświetlenie, ponieważ tylko obrazy o wysokim kontraście umożliwiają powtarzalne wyniki. Oświetlenie ma decydujący wpływ. Wybór zależy od różnych czynników, takich jak odległość do badanego obiektu, jego wielkość, kryteria testowanego materiału lub spodziewane warunki otoczenia.
Circuit diagram: Link
Kolory: A/K = (biały), B/L = (brązowy), C = (zielony), D = (żółty), E = (szary), F = (różowy), G = (niebieski), H = (ekran), J = (n. c.), M = (n. c.) Funkcje: A/K = GND, B/L = L+, C = n. c., D = brightness control, E = + trigger TTL, F = + trigger PLC, G = GND trigger, H = (ekran), J = (n. c.), M = (n. c.)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | światło punktowe |
| Kolor światła | białe |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Szerokość | 100mm |
| Wysokość | 65mm |
| Długość | 100mm |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Połączenie | złącze kablowe M16 |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.