FK92E117, Czujnik poziomu G1/16okrągły,1185dł,, 18-30V DC,a4-20mA,d2x100mA,M12-wtyczka5pol, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 672,62 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujniki poziomu działają zgodnie z różnymi zasadami pomiaru. Wybór czujnika zależy od wykrywanego medium i warunków otoczenia. Przepływ materiału w misce wibracyjnej można doskonale sprawdzić za pomocą indukcyjnych czujników poziomu, których wahadło jest poruszane przez materiał w naczyniu. Wykrywanie ciekłych lub stałych mediów możliwe jest na przykład dzięki pojemnościowemu czujnikowi poziomu. Działają one zgodnie z zasadą kondensatora, medium zmienia dielektryczność między dwiema elektrodami. Powstała zmiana jest przekształcana w cyfrowy sygnał wyjściowy. Dalszą alternatywą dla wykrywania poziomów napełnienia mediów przewodzących są przewodzące przekaźniki poziomu napełnienia. Określana jest rezystancja między elektrodą odniesienia a elektrodą pomiarową. Jeśli ustawiony próg zostanie przekroczony, wyjście przekaźnikowe przełącza się.
Circuit diagram: Link
Kolory: A: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny), 5 = GY (szary) A: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny), 5 = GY (szary) Funkcje: A: 1 = L+, 2 = PNP NO NC, 3 = L-, 4 = PNP NO NC, 5 = 4-20mA B: 1 = L+, 2 = PNP NO NC, 3 = L-, 4 = PNP NO NC, 5 = 4-20mA
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wersja | pojemnościowa |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Wymiary | Ø30mm |
| Długość sondy | 1100mm |
| Wyjście | PNP/NPN |
| Funkcja wyjściowa | programowalny/konfigurowalny |
| Połączenie | złącze M12 |
| Temperatura otoczenia | -25 - 55°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.