FK991202, Czujnik poziomu G3/4,78dł., 10-55VDC,400mA,pnp,no,2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 183,50 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Czujniki poziomu działają zgodnie z różnymi zasadami pomiaru. Wybór czujnika zależy od wykrywanego medium i warunków otoczenia. Przepływ materiału w misce wibracyjnej można doskonale sprawdzić za pomocą indukcyjnych czujników poziomu, których wahadło jest poruszane przez materiał w naczyniu. Wykrywanie ciekłych lub stałych mediów możliwe jest na przykład dzięki pojemnościowemu czujnikowi poziomu. Działają one zgodnie z zasadą kondensatora, medium zmienia dielektryczność między dwiema elektrodami. Powstała zmiana jest przekształcana w cyfrowy sygnał wyjściowy. Dalszą alternatywą dla wykrywania poziomów napełnienia mediów przewodzących są przewodzące przekaźniki poziomu napełnienia. Określana jest rezystancja między elektrodą odniesienia a elektrodą pomiarową. Jeśli ustawiony próg zostanie przekroczony, wyjście przekaźnikowe przełącza się.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wersja | pojemnościowa |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4571 |
| Wymiary | Ø36mm |
| Długość sondy | 11mm |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Połączenie | kabel |
| Temperatura otoczenia | -25 - 75°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.