FM910122, Czujnik poziomu, mikrofalowy G3/4, 400dł,, regulacja czułości, 16-30V DC, 200mA, M12 wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 636,52 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujniki poziomu działają zgodnie z różnymi zasadami pomiaru. Wybór czujnika zależy od wykrywanego medium i warunków otoczenia. Przepływ materiału w misce wibracyjnej można doskonale sprawdzić za pomocą indukcyjnych czujników poziomu, których wahadło jest poruszane przez materiał w naczyniu. Wykrywanie ciekłych lub stałych mediów możliwe jest na przykład dzięki pojemnościowemu czujnikowi poziomu. Działają one zgodnie z zasadą kondensatora, medium zmienia dielektryczność między dwiema elektrodami. Powstała zmiana jest przekształcana w cyfrowy sygnał wyjściowy. Dalszą alternatywą dla wykrywania poziomów napełnienia mediów przewodzących są przewodzące przekaźniki poziomu napełnienia. Określana jest rezystancja między elektrodą odniesienia a elektrodą pomiarową. Jeśli ustawiony próg zostanie przekroczony, wyjście przekaźnikowe przełącza się.
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = n. c., 3 = L-, 4 = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wersja | mikrofalowa |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4571 |
| Wymiary | Ø50mm |
| Długość sondy | 400mm |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Połączenie | złącze M12 |
| Temperatura otoczenia | -20 - 85°C |
| Ochrona przed pracą na sucho | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.