FS906001, Czujnik poziomu, przewodząca, sonda G1/2, 1000, wyjście na wzmaczniacz, sonda4?, VA, 1-pin, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 201,78 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Czujniki poziomu działają zgodnie z różnymi zasadami pomiaru. Wybór czujnika zależy od wykrywanego medium i warunków otoczenia. Przepływ materiału w misce wibracyjnej można doskonale sprawdzić za pomocą indukcyjnych czujników poziomu, których wahadło jest poruszane przez materiał w naczyniu. Wykrywanie ciekłych lub stałych mediów możliwe jest na przykład dzięki pojemnościowemu czujnikowi poziomu. Działają one zgodnie z zasadą kondensatora, medium zmienia dielektryczność między dwiema elektrodami. Powstała zmiana jest przekształcana w cyfrowy sygnał wyjściowy. Dalszą alternatywą dla wykrywania poziomów napełnienia mediów przewodzących są przewodzące przekaźniki poziomu napełnienia. Określana jest rezystancja między elektrodą odniesienia a elektrodą pomiarową. Jeśli ustawiony próg zostanie przekroczony, wyjście przekaźnikowe przełącza się.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wersja | przewodząca |
| Materiał obudowy | poliamid |
| Wymiary | Ø40mm |
| Długość sondy | 1000mm |
| Wyjście | wzmacniacz |
| Funkcja wyjściowa | wzmacniacz |
| Połączenie | zacisk |
| Temperatura otoczenia | -10 - 100°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.