GDML 2011 LED 24 HH, Typ A EN 175301-803 (DIN 43650) / ISO 4400: złącze z elektronicznym wkładem, Hirschmann
Cena regularna:
Cena (EUR): 8,50 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Złącze do samokonfekcjonowania |
| Seria | GDM |
| Rodzaj (końcówka 1) | Męski |
| Konstrukcja (Końcówka 1) | Typ A, kątowa, DIN |
| Piny (Końcówka 1) | 2 + PE |
| Tłumienie | Dioda ochraniająca LED, wskaźnik LED czerwony |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Zakres średnicy kabla | Ø 4,5 do 11 mm |
| Dławik kablowy | PG11 |
| Materiał | Standard, przeźroczysty/szary |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.