GML 209 NJ LED 24 HH czarne, Hirschmann GML typ B gniazdo kablowe zaworowe przyłączeniowe z wskaźnikiem zadziałania (LED) z obwodem ochronnym (diode), zgodnie z przemysłowym standardem (11 mm), 2 + PE, Hirschmann
Cena regularna:
Cena (EUR): 6,45 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W przypadku siłowników i czujników hydraulicznych, pneumatycznych i elektromagnetycznych wymagane jest niezawodne złącza zaworowe z wysoką ochroną przed kurzem, wodą i wibracjami. .
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Złącze do samokonfekcjonowania |
| Seria | GDM |
| Konstrukcja (Końcówka 1) | Typ B, kątowa, DIN |
| Piny (Końcówka 1) | 2 + PE |
| Tłumienie | Dioda recovery, LED |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Napięcie robocze | 24 V AC/DC |
| Zakres średnicy kabla | Ø 4,5 do 7 mm |
| Dławik kablowy | PG9 |
| Materiał | PA, czarny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.