GMN 209 NJ czarne, Hirschmann GMN typ B gniazdo kablowe zaworowe przyłączeniowe z centralną śrubą M 3 x 35, zgodnie z DIN EN 175 301-803-B, 2 + PE, PG 9 (czarny) dławik kablowy (max. 1.5 mm²), czarna obudowa, zakres napięciowy: 250 V AC/DC, Hirschmann
Cena regularna:
Cena (EUR): 1,69 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W przypadku siłowników i czujników hydraulicznych, pneumatycznych i elektromagnetycznych wymagane jest niezawodne złącza zaworowe z wysoką ochroną przed kurzem, wodą i wibracjami. .
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Złącze do samokonfekcjonowania |
| Seria | GDM |
| Konstrukcja (Końcówka 1) | Typ B, kątowa, DIN |
| Piny (Końcówka 1) | 2 + PE |
| Tłumienie | bez tłumienia |
| Prąd znamionowy | 2 A |
| Napięcie robocze | 250 V AC/DC |
| Zakres średnicy kabla | Ø 4,5 do 7 mm |
| Dławik kablowy | PG9 |
| Materiał | PA, czarny |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.