IB0611A4, Czujnik indukcyjny, krótki 6, 5okrągły, 16dł., VA, 10-30V DC, 200mA, Sn:1, 5/2m PUR-Kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 69,80 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: BN (brązowy), BU (niebieski), BK (czarny) Funkcje: BN = L+, BU = L-, BK = NPN NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gładka |
| Średnica-okrągłe | ø6.5mm |
| Długość | 16mm |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4404 |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Zasięg | 1.5mm |
| Mocowanie | zabudowane |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | NPN |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Obciążalność prądowa | 200mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.