IB06C294,Czujnik indukcyjny,namur 6,5okrągły,25dł., 8VDC,Sn:1,5/2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 59,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gładka |
| Średnica-okrągłe | ø6.5mm |
| Długość | 25mm |
| Materiał obudowy | mosiądz |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Zasięg | 1.5mm |
| Mocowanie | zabudowane |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | NAMUR |
| Funkcja wyjściowa | wzmacniacz |
| Obciążalność prądowa | 2.1mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.