IB080252, Czujnik indukcyjny, wysoka temperatura140° M8x1/60dł,, VA, 10-30VDC, 50mA, Sn:2/10m Kabel silikonowy, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 165,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: BN (brązowy), BU (niebieski), BK (czarny) Funkcje: BN = L+, BU = L-, BK = PNP NC
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gwintowana |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Skok gwintu | 1mm |
| Długość | 60mm |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Zasięg | 2mm |
| Mocowanie | zabudowane |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | wyłącznik automatyczny |
| Obciążalność prądowa | 50mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | 0 - 140°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.