IB08E248, czujnik - indukcyjny M8x1/16lng,VA 10-30VDC,200mA,Sn1,5,Molexst 510210300, 500mm
Cena regularna:
Cena (EUR): 68,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. nośniki towarów), pozycjonowania(np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gwintowana |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Skok gwintu | 1mm |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Zasięg | 1.5mm |
| Mocowanie | zabudowane |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | NOC |
| Obciążalność prądowa | 200mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70*C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.