Czujnik indukcyjny, M30x1,5 70, płaski, Sn: 10, 0-230°C, Podłączenie do wzmacniacza
Cena regularna:
Cena (EUR): 369,50 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indukcyjne wyłączniki zbliżeniowe są czujnikami bezstykowymi. Wykrywają one wszystkie metale przewodzące, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Zasięg działania tych urządzeń zależy od materiału obiektu i jego wymiarów. Odporne na wibracje czujniki można zbliżać z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są stosowane do wykrywania obecności (np. nośniki towarów), pozycjonowania (np. amortyzatory), liczenia (np. nakrętki/śruby), wykrywania prędkości (np. koła zębate), w systemach przenośnikowych (np. podawanie węży) lub do pomiaru odległości (np. kontrola wciskania) metali.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gwintowana |
| Liczba pinów | 3 |
| Średnica-okrągłe | ø6.5mm |
| Wysokość | 55mm |
| Szerokość | 8mm |
| Średnica pierścienia | ø4mm |
| Rozmiar gwintu | M30 |
| Skok gwintu | 1.5mm |
| Długość | 70mm |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Klasa ochrony IP | IP50 |
| Zasięg | 10mm |
| Mocowanie | zabudowane |
| Połączenie | złącze M12 |
| Wyjście | inne |
| Funkcja wyjściowa | wzmacniacz |
| Obciążalność prądowa | 2.1mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | 0 - 230°C |
| Dostępny IO-Link | tak |
| Odporny na wysokie ciśnienie | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.