IB30C354, Czujnik indukcyjny, wysoka temperatura 140° M30x1, 5/18dł., stal nierdzewna, 10-35V DC, 150mA, Sn:8/5mstal nierdzewna-kabel teflon, M8wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 278,46 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 3 = L-, 4 = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gwintowana |
| Rozmiar gwintu | M30 |
| Skok gwintu | 1.5mm |
| Długość | 18mm |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Zasięg | 8mm |
| Mocowanie | zabudowane |
| Połączenie | złącze M8 |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Obciążalność prądowa | 150mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | 0 - 140°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.