IB506050, Czujnik indukcyjny, wysoka temperatura230° M50x1, 5/50dł., wyjście na wzmacniacz, Sn20/3mTeflKbl, M12St, VA, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 439,76 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = n. c., 3 = L-, 4 = n. c.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gwintowana |
| Liczba pinów | 3 |
| Średnica-okrągłe | ø6.5mm |
| Wysokość | 55mm |
| Szerokość | 8mm |
| Średnica pierścienia | ø4mm |
| Rozmiar gwintu | M50 |
| Skok gwintu | 1.5mm |
| Długość | 51mm |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Zasięg | 20mm |
| Mocowanie | zabudowane |
| Połączenie | złącze M12 |
| Wyjście | inne |
| Funkcja wyjściowa | wzmacniacz |
| Obciążalność prądowa | 2.1mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | 0 - 230°C |
| Dostępny IO-Link | tak |
| Odporny na wysokie ciśnienie | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.