IC180145, Czujnik indukcyjny, całostalowe130° M18x1/83dł., 7-35VDC, 150mA, Sn:5, Lemo-wtyczka, VA, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 191,98 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = BU (niebieski), 3 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = PNP NO, 3 = L-
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gwintowana |
| Rozmiar gwintu | M18 |
| Skok gwintu | 1mm |
| Długość | 83mm |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Zasięg | 5mm |
| Mocowanie | zabudowane |
| Połączenie | złącze Lemosa |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Obciążalność prądowa | 150mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -25 - 130°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.