Czujnik indukcyjny, preferencyjny, Ø6,5mm dł. 50, nieprzelotowy, Sn: 3, 10-30V DC, -40-100°C
Cena regularna:
Cena (EUR): 92,80 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indukcyjne wyłączniki zbliżeniowe są czujnikami bezstykowymi. Wykrywają one wszystkie metale przewodzące, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Zasięg działania tych urządzeń zależy od materiału obiektu i jego wymiarów. Odporne na wibracje czujniki można zbliżać z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są stosowane do wykrywania obecności (np. nośniki towarów), pozycjonowania (np. amortyzatory), liczenia (np. nakrętki/śruby), wykrywania prędkości (np. koła zębate), w systemach przenośnikowych (np. podawanie węży) lub do pomiaru odległości (np. kontrola wciskania) metali.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gładka |
| Średnica-okrągłe | ø6.5mm |
| Długość | 50mm |
| Materiał obudowy | mosiądz |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Zasięg | 3mm |
| Mocowanie | niezabudowane |
| Połączenie | złącze M8 |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Obciążalność prądowa | 200mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -40 - 100°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.