IN120200, Czujnik indukcyjny M12x1, 50dł., 10-30V DC, 200mA, Sn:6, 2m Kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 41,50 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Informujemy, że zaprzestano produkcji tego urządzenia.
Alternatywnie dostępny jest czujnik indukcyjny IN1202A3. To urządzenie ma podobne wymiary, kabel połączeniowy wykonany z PUR (poliuretan) i oferuje zasięg 8mm. Dostęp do różnych wariantów można również uzyskać z wtykiem , np. czujnik indukcyjny IN120221.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: BN (brązowy), BU (niebieski), BK (czarny) Funkcje: BN = L+, BU = L-, BK = PNP NC
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gwintowana |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Skok gwintu | 1mm |
| Długość | 50mm |
| Materiał obudowy | mosiądz |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Zasięg | 6mm |
| Mocowanie | niezabudowane |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | wyłącznik automatyczny |
| Obciążalność prądowa | 200mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.