IN30E217, Czujnik indukcyjny,wysokotemperaturowy 180° M30x1,5/79 dł. IN300150-1,5mSIL-kabel,M12 wtyczka
Cena regularna:
Cena (EUR): 333,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = n. c., 3 = L-, 4 = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gwintowana |
| Średnica-okrągłe | ø30mm |
| Rozmiar gwintu | M30 |
| Skok gwintu | 1.5mm |
| Długość | 79mm |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Zasięg | 15mm |
| Mocowanie | niezabudowane |
| Połączenie | złącze kablowe M12 |
| Wyjście | PNP |
| Obciążalność prądowa | 150mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | 0 - 180°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.