IN80A761, Czujnik indukcyjny 80okrągły, 40wys., ATEX, Strefa0/20, wyjście na wzmacniacz, Sn:55/2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 155,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | gładka |
| Średnica-okrągłe | ø80mm |
| Długość | 40mm |
| Materiał obudowy | PA / aluminum |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Zasięg | 55mm |
| Mocowanie | niezabudowane |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | zestyk przekaźnikowy |
| Funkcja wyjściowa | exclusive-OR |
| Obciążalność prądowa | 80mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -25 - 75°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.