IN990338,Czujnik indukcyjny 12x40x26, 20-240V AC/DC,350mA,Sn:4,2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 114,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: BN (brązowy), BU (niebieski), BK (czarny) Funkcje: BN = L+, BU = L-, BK = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Wysokość | 26mm |
| Szerokość | 40mm |
| Długość | 12mm |
| Materiał obudowy | PBT |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Zasięg | 4mm |
| Mocowanie | niezabudowane |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Obciążalność prądowa | 350mA |
| Typ napięcia | AC/DC |
| Temperatura otoczenia | -25 - 80°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.