Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
509.25
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: IO12012F
Opis
Circuit diagram: Link
Dane techniczne
Obudowa gwintowana
Rozmiar gwintu M12
Skok gwintu 1mm
Długość 60mm
Materiał obudowy stal nierdzewna 1.4305
Klasa ochrony IP IP67
Zasięg 3mm
Mocowanie niezabudowane
Połączenie złącze M12
Wyjście PNP
Funkcja wyjściowa styk normalnie otwarty (NO)
Obciążalność prądowa 200mA
Typ napięcia DC
Temperatura otoczenia -25 - 70°C