IY06C846, Czujnik indukcyjny, obręcz6, dynamiczny, 65x32x28, 11-30V DC, 200mA, pnp, no/nc, M12-wtyczka4-pin, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 190,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = PNP NC, 3 = L-, 4 = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | pierścieniowa |
| Wysokość | 28mm |
| Szerokość | 32mm |
| Średnica pierścienia | ø6.1mm |
| Długość | 65mm |
| Materiał obudowy | PA 6.6 (syntetyczny) |
| Klasa ochrony IP | IP54 |
| Zasięg | 6mm |
| Mocowanie | niezabudowane |
| Połączenie | złącze M12 |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | exclusive-OR |
| Obciążalność prądowa | 200mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.