IY98E189,Czujnik indukcyjny,obszar 95x205x30,rechts, podłączenie do wzmacniacza,2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 222,24 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wysokość | 30mm |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 205mm |
| Materiał obudowy | aluminum |
| Klasa ochrony IP | IP65 |
| Zasięg | 50mm |
| Mocowanie | niezabudowane |
| Połączenie | kabel |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -10 - 60°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.