IYKE0320,Czujnik indukcyjny,pierścień 150,statyczny, 10-35V DC,200mA,M12-wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 784,86 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indukcyjne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają wszystkie przewodzące metale, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od materiału i jego wymiarów. Czujniki odporne na wibracje wykrywają obiekty zbliżające się do nich z boku lub z przodu. Indukcyjne czujniki zbliżeniowe służą do wykrywania obecności (np. Nośniki towarów), pozycjonowania (np. Tłumików), liczenia (np. Nakrętek / śrub), wykrywania prędkości (np. Dla kół zębatych), systemów przenośników (np. Podajników węży), lub pomiary odległości (np. sprawdzanie wciskania) obiektów metalowych..
Circuit diagram: Link
Kolory: A: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) B: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: A: 1 = L+, 2 = n. c., 3 = L-, 4 = PNP NO B: 1 = L+, 2 = n. c., 3 = L-, 4 = PNP NC
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | pierścieniowa |
| Wysokość | 72mm |
| Szerokość | 200mm |
| Średnica pierścienia | ø151mm |
| Długość | 200mm |
| Materiał obudowy | aluminum |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Mocowanie | niezabudowane |
| Połączenie | złącze M12 |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO)/normalnie zamknięty (NC) |
| Obciążalność prądowa | 200mA |
| Typ napięcia | DC |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.